BİZİ ARAYINTEKLİF AL
Haberler2019-02-03T11:19:30+03:00

Sentro Yabancı Dil Hizmetleri

Avcılar Belediyesi önderliğinde dünyanın birçok ülkesinden kadın Belediye Başkanları İstanbul Üniversitesi Avcılar Yerleşkesi Oditoryumu’nda 28.03.2015 tarihinde buluştu. “Uluslararası Kadın Belediye Başkanları Zirvesi”nin Avcılar’daki bu ilk buluşmasında Sentro 5 dilde simultane çeviri hizmetiyle katkı sundu.!f İstanbul 12-22 Şubat 2015’te bağımsızlığını ilan etti! !f İstanbul Uluslararası Bağımsız Filmler Festivali bizde bağımlılık yaptı. Bu sene 14’üncüsü düzenlenen festivalde yine çeviri sponsoruyuz.

AB Bakanlığı’nın “Türkiye’nin Yeni AB İletişim Stratejisi ve Sivil Toplumla Diyalog Toplantısı” etkinliği Sentro Yabancı Dil Hizmetleri’nin simultane çeviri hizmeti ve teknik ekipman tedariği ile 26 Kasım 2014 tarihinde Grand Cevahir Oteli Oditoryum Salonu’nda gerçekleşmiştir.Avrupa Karşılıklı Kredi Garanti Kuruluşları Birliği kuruluşu AECM, 2014 Genel Kurul ve Seminer Toplantısı’nı 16-17 Ekim 2014 tarihleri arasında Conrad Otel’de Sentro Yabancı Dil Hizmetleri desteğiyle gerçekleştirdi. Etkinlik kapsamında simultane çeviri hizmeti Türkçe dahil, İngilzce, İtalyanca, Almanca, Fransızca ve İspanyolca dillerinde ve TESKOMB (Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifleri Birlikleri Merkez Birliği) evsahipliğinde başarıyla gerçekleştirildi.Başarıyla gerçekleştirdiğimiz 3. Koçluk Konferansı etkinliğinde Psikolog Dr. Nur Velidedeoğlu Kavuncu tarafından Sentro Yabancı Dil Hizmetlerine katkılarından dolayı teşekkür belgesi verdi. Sektöre katmış olduğu desteğinden dolayı biz de ICF Turkey ve Dekon Congress & Tourism‘i temsilen sayın Psikolog Dr. Nur Velidedeoğlu Kavuncu’ya teşekkür ederiz.


ICF Turkey ve Dekon Congress & Tourism organizatörlüğünde gerçekleştirilen 3. Koçluk Konferansı 9 Nisan 2014’te Park Bosphorus Otel’de Sentro’nun simultane sponsorluğunda gerçekleşiyor.

Sentro Yabancı Dil Hizmetleri, sinemaseverleri bu sene de unutmadı. 13-23 Şubat 2014 tarihleri arasında gerçekleştirilen !f İstanbul’a bu sene de çeviri sponsorluğuyla destek verdi.

Sentro Yabancı Dil Hizmetleri, sektörde çevirinin her alanında göstermiş olduğu başarılarına bir yenisini; bir kilometre taşı daha ekliyor.
Sentro, İstanbul’da bulunan Kozyatağı ve Levent ofislerine ek olarak, İzmir Bayraklı’da bir ofis daha açarak sektöre yeni bir dinamizm kazandırıyor.
Kaliteden ödün vermeden, hızımızı kesmeden, daha da uzmanlaşarak büyüyoruz.

İzmir Ofisimizin İletişim Bilgileri:
Adres: Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi, Adalet Mah. Anadolu Cad. No:40 Kat:8 Ofis:802 35530, Bayraklı / İZMİR
Tel: 0232 486 85 15
Faks: 0232 486 85 13

Bu yıl 26.08.2013 – 29.08.2013 tarihleri arasında gerçekleştirilen UEFA ve TFF ortak etkinliği olan “UEFA 2. Pilot Fitness Semineri”, Sentro tecrübesi ve desteğiyle Limak Eurasia Otel’de gerçekleşti.BThaber Haftalık Bilgi Toplumu Teknolojileri Gazetesi’nin düzenlediği BThaber Platform etkinliklerinin ikincisi “Finans ve Bankacılık Uygulamaları” 26 Şubat 2013 tarihinde Grand Cevahir Hotel’de gerçekleşti. Sentro’nun simultane tercüme desteği verdiği bu etkinlikte, Informatica EMEA Teknoloji Direktörü Bert Oosterhof’la yapılan röportajı aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.

Türkiye’de kas hastalıkları alanında vermiş olduğu gönüllülük esasına dayanan hizmetlerine sunduğumuz küçük bir katkı sebebiyle Türkiye Kas Hastalıkları Derneği’nin Sentro Yabancı Dil Hizmetleri’ne vermiş olduğu teşekkür yazısı için biz de Sentro ailesi olarak Türkiye Kas Hastalıkları Derneği nezdinde tüm emektarlarına ve gönüllülerine teşekkür ederiz.

SENTRO, 8 Kasım 2012 tarihinde Şükrü Saracoğlu Stadı’nda AEL Limassol takımı ile yapmış olduğu, UEFA Avrupa Ligi C grubu 4. hafta maçı öncesi ve sonrasındaki basın toplantılarının tercüme sponsorluğunu yaptı.

SENTRO, MCT Danışmanlık’ın düzenlediği, 05 – 06 Aralık 2012 tarihlerinde ve Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda yapılacak olan Müşteri Çağında Pazarlama Zirvesi’nde ve 13- 14 Şubat 2013 tarihlerinde ve Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’ nda yapılacak olan İnsan Kaynakları Zirvesi’nde tercüme sponsorluğu görevini üstlendi.

Pazarlama Zirvesi’nin bu yılki teması; “Sizin hikayeniz ne?”. Her büyük markanın bir hikaye anlattığı fikrinden yola çıkılarak belirlenen tema ile dünyanın en iyi hikayecilerinden, dünyanın en büyük markalarının arkasındaki hikayeleri dinleyebileceğiniz ve muhteşem bir hikayenin nasıl kurgulanacağını deneyimleyeceğiniz 2 unutulmaz gün geçireceksiniz.

Pazarlama Zirvesi’nde kurumlara değer kazandıran hikayelerden, bağlayan, motive eden, satan ve dinleyenlere daha fazlasını isteten hikayelere kadar bir çok ilham veren öyküye tanık olma ve birçok başarılı hikayeyi de ünlü yönetim otoritelerinden ve danışmanlarından dinleme şansınız olacak. Pazarlama Zirvesi 2012’de 5 farklı sahnede; CEO’lar, tanınmış pazarlama profesyonelleri, yeni medya uzmanları, eğlence sektöründen isimler ve tasarımcılardan oluşan bir grupla beraber hikayeciliğin hikayesi anlatılacak.

MCT Danışmanlık’ın geleneksel olarak düzenlediği İnsan Kaynakları Zirvesi ise, insan kaynakları alanındaki en güncel uygulamaların, sorunların ve fırsatların tartışıldığı, Türkiye’nin ve Kıta Avrupa’sının en büyük insan kaynakları kongresi olma özelliği taşıyor. Özel oturumlar, çalışma grupları, fuar sunumları ve farklı birçok etkinliğin yer aldığı Zirve’de yeniliklerin ve yönetim dünyasının nabzının tutulduğu İnsan Kaynakları Zirvesi Fuarı da düzenleniyor. 13-14 Şubat 2013 tarihleri arasında İstanbul Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda düzenlenecek olan 18. İnsan Kaynakları Zirvesi’nin bu yıl ki teması; Enerjiyi Yaratanlar.”

Avrupa, Ortadoğu ve Afrika (EMEA) bölgesinin gelişmekte olan dijital, teknoloji ve girişimcilik ekosisteminin küresel çapta tek etkinliği “Webit Kongresi”, bu sene dünyanın dört bir yanından 150’den fazla konuşmacıyı 10-11 Ekim tarihlerinde İstanbul Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda ağırlayacak. Kongre’de 60 ülkeden 6.000 delegenin bir araya gelmesi bekleniyor. Fuarda Google, Facebook, Adobe, Intel, Mozilla, Yandex, PayPal, IBM, Opera, Qualcomm, Digital Ecosystems gibi dünyanın en yenilikçi ve en tanınan şirketleri ile Forrester, Boston Consulting Group, Arthur D Little gibi araştırma ve danışmanlık şirketlerinden tanınmış konuşmacı ve üst düzey yöneticiler, Edelman, OMD, G2, DDB Tribal, LBi, Huge gibi iletişim dünyasının lider direktörleri ile Ferrero, Nokia, Renault’nun üst düzey marka temsilcileri, TechCrunch, The Next Web, Wall Street Journal’dan dijital medya temsilcileri ile, Etihad Etisalat (Mobily), Mobinil (Africa), Deutsche Telekom AG, Orange, Azerfone Telekom firmalarının CEO’ları bulunacak.

error: İçerikler Korunuyor!