BİZİ ARAYINTEKLİF AL

Simultane Çeviri

Günümüz artık iletişim çağı ve dijital teknolojinin zirvesini yaşayan insanlık birbiriyle çok daha ileri düzeyde diyalog kurmaya çalışıyor. Bu çerçevede simultane çeviri hizmetleri ile çok daha etkili bağlantıların kurulduğu hizmetler verdiğimizi biliyor muydunuz? Profesyonel düzeyde çeviri hizmetleri sunan kurumsal bir firmayız. Üstelik uzun yıllara dayalı bilgi birikimi ve uzman kadromuzla modern hizmetlerimizi oldukça makul fiyatlarla gerçekleştiriyoruz. Dilerseniz sizleri daha fazla bekletmeden hizmetlerimizin detayları hakkında bilgilendirmeye çalışalım. Hepimizin malumu olduğu üzere özellikle uluslararası toplantılarda simultane çeviri hizmetlerine büyük ihtiyaç duyuluyor. En ufak bir çeviri hatasının telafi edilemeyecek sorunlara yol açabileceği gerçeğinden yola çıkarak bu hizmetin uzman bir firma tarafından verilmesi gerekiyor.İsterseniz çok kısa bir tanımlama yaparak konumuza devam edelim.

Simultane Çeviri Nedir

İngilizce karşılığı eşzamanlı olan “simultane” konuşmacının sözlerini derhal çevirerek dinleyicilere dijital sistemlerle eşzamanlı olarak aktarımı ifade ediyor. Dolayısıyla simultane çeviri nedir diye merak edenler bu tanımlamayı dikkate alabilirler. Şöyle bir düşünelim; çok uluslu şirketlerin kendi aralarında yapacağı bir toplantıda konuşmacının çeviri hatası nedeniyle sözlerinin yanlış aktarılmasının büyük bir soruna yol açması kaçınılmazdır. Sonuçta bu tarz toplantılar kolay kolay gerçekleştirilemiyor ve bir kez problem yaşamak bile oldukça sıkıntılı süreçlere yol açabiliyor.Buradan hareketle çeşitli ödeme kolaylıkları sağladığımız hizmetlerimizden mutlaka yararlanmanızı tavsiye ediyoruz.

Simultane Hizmetler Dışında Yazılı ve Sözlü Çeviri Hizmetlerimiz Bulunuyor

Kurumsal yapımız içerisindeki her bir personelimizi özenle seçiyoruz. Bu nedenle bizden talep ettiğiniz dil hangisi olursa olsun profesyonel destek alacağınızı lütfen unutmayınız. Bunun yanı sıra konseptimiz gereği simultane hizmetler dışında yazılı ve sözlü çeviri hizmetleri de vermektedir. Dolayısıyla uluslararası anlaşmalara ait (dokümantasyon) çevirileri web sitesi çevirileri, altyazı tercümesi, yabancı dilde yazılmış medikal ve teknik cihazların kullanım kılavuzlarının çevirileri, hukuki veya ticari çeviriler yine firmamızın uzmanlık alanına girmektedir. Lütfen başta simultane çeviri olmak üzere tüm nitelikli hizmetlerimizle ilgili olarak bizlerle bağlantı kurmaktan çekinmeyiniz. İletişim kanallarımız sizleri yanıtlamak üzere sürekli açık bulundurulmaktadır. Ayrıca bu alanda hatırı sayılır bir referansa sahip olduğumuzu da belirtmekten büyük onur duyuyoruz. Çeviri hizmetleri bizim işimiz. Esenlikler diliyoruz.

By |2019-06-24T11:23:15+03:00Haziran 24th, 2019|Genel|Yorum yok

Siz de fikrinizi belirtin

error: İçerikler Korunuyor!