BİZİ ARAYINTEKLİF AL
Hakkımızda2019-02-26T19:46:00+03:00

Sentro Yabancı Dil Hizmetleri

1990 yılından beri çeviri sektörünün her alanında faaliyet gösteren ve profesyonel çeviri hizmeti veren bir kuruluştur. Kuruluş günümüzden itibaren amacımız ve önceliğimiz kaliteli hizmet vermek olmuştur.
Dünya üzerinde konuşulan yüzden fazla dilde 2 binden fazla aktif müşterisine hizmet veren Sentro Yabancı Dil Hizmetleri, çeviri sektöründeki en güvenilir limandır.
Dilbilimci ve tercüme sektörünün farklı dallarında uzmanlaşmış profesyonellerden oluşan uzman kadromuz, firmanızın tüm çeviri gereksinimlerini karşılayacak yeterliliktedir. Uzman şirket içi kadrosu ve dünya çapında 5 binin üzerinde çevirmenden oluşan ağıyla, yıllık 150 milyon kelime yazılı çeviri ve 300 bin saat sözlü çeviri kapasitesine sahiptir.
Yazılı tercüme, Sözlü Tercüme, Simultane, Yerelleştirme, Globalleştirme gibi çeviri sektörünün çok farklı dallarında uluslararası düzeyde faaliyet gösteren Sentro, teknolojik altyapısı ve müşteri odaklı bakış açısıyla rakiplerinden her zaman bir adım önde olmuştur. Hızlı ve kaliteli hizmeti ile müşterilerine verdiği güven, Sentro’yu her geçen gün daha da büyütmektedir. Dilbilimci ve tercüme sektörünün farklı dallarında uzmanlaşmış profesyonellerden oluşan uzman kadromuz, firmanızın tüm çeviri gereksinimlerini karşılayacak yeterliliktedir. Uzman şirket içi kadrosu ve dünya çapında 5 binin üzerinde çevirmenden oluşan ağıyla, yıllık 150 milyon kelime yazılı çeviri ve 300 bin saat sözlü çeviri kapasitesine sahiptir.
Yazılı tercüme, Sözlü Tercüme, Simultane, Yerelleştirme, Globalleştirme gibi çeviri sektörünün çok farklı dallarında uluslararası düzeyde faaliyet gösteren Sentro, teknolojik altyapısı ve müşteri odaklı bakış açısıyla rakiplerinden her zaman bir adım önde olmuştur. Hızlı ve kaliteli hizmeti ile müşterilerine verdiği güven, Sentro’yu her geçen gün daha da büyütmektedir.

Kurucusu Ekonomist Murat Bilgütay’dır. Murat Bilgütay’ın 29 yıllık çeviri geçmişinde İngilizce, İtalyanca, İspanyolca ve Portekizce dillerinde yaklaşık 150 bin sayfa çeviri yaptığı ve 1500 günden fazla süre ile sözlü çeviri ve simultane çeviri çalışmalarına katıldığı tahmin edilmektedir. Şu anda ise şirket çalışmaları nedeniyle çevirilere ara vermiş bulunmaktadır. Bunun yerine Sentro® Tercüme’nin yüksek çeviri kalitesi standardını her alanda devam ettirmek için tercüman kadrosuna ve yönetici kadrosuna kılavuzluk etmektedir.

MİSYONUMUZ

 Kaliteli çeviri üreterek Türkiye’de yerleşik olan klasik tercüme bürosu anlayışının dışına çıkmak.
– Bize danışan müşterilerimize çeviri hizmetleri konusunda her açıdan eksiksiz çözümler sunmak.
– Çeviri projelerini hatasız, zamanında ve yüksek kalite ile tamamlayarak müşteri memnuniyetini en yüksek düzeyde tutmak. 

VİZYONUMUZ

2023 yılında uluslararası düzeyde yabancı dil hizmeti veren çeviri şirketler arasında küresel düzeyde ilk 10’a girmek.

error: İçerikler Korunuyor!